02.Лип.2024

Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку, початку загартування дитячого організму, як у в повсякденному житті, так і спеціально організованого. Літню роботу з дітьми в дошкільному закладі прийнято називати оздоровчою. Цим визначається її основна мета і завдання. Важливо всесторонньо використати сприятливі для зміцнення здоров’я дітей умови літнього часу і добитися, щоб … Продовжити читання “Матеріал для педагогів та батьків щодо оздоровлення дітей влітку”

Детальніше
02.Лип.2024

Безпека поведінки на воді. Головна умова безпеки – купатися в супроводі когось із дорослих. Необхідно пояснити дитині, чому не слід купатися в незнайомому місці, особливо там, де немає інших відпочиваючих, дно водойми може таїти чимало небезпек: затоплений корч, гострі осколки, холодні ключі і глибокі ями. Перш ніж заходити в воду, потрібно поспостерігати, як вона виглядає. Якщо … Продовжити читання “Безпека дитини в літній період”

Детальніше
03.Чер.2024

Загартовування має бути систематичним та поступовим (поступово знижувати температуру повітря і води, збільшуючи одночасно тривалість процедур). Найефектив­нішим результат буде, коли вони застосовуються у комплексі. Види та особливості організації загартовуючих заходів: 1.Повітряні ванни: – на прогулянці, не нижче +18°С, не перегріватися в спеку, головні убори, натуральний одяг, тривалість до 30 хв.; – в приміщенні до 10 … Продовжити читання “Система заходів щодо загартовування та зміцнення здоров’я дітей на літній період”

Детальніше
03.Чер.2024
Детальніше
13.Тра.2024
Детальніше
13.Тра.2024
Детальніше
13.Тра.2024
Детальніше
26.Кві.2024

На виконання наказу по департаменту освіти від 09.04.2024р. №114 «Про проведення Тижня охорони праці», наказу по навчальному закладі від 10.04.2024 р. №37 «Про проведення Тижня охорони праці в ЗДО №34», у закладі дошкільної освіти з 22 по 26 квітня 2024 року під девізом «Вплив зміни клімату на безпеку та гігієну праці» проведено Тиждень охорони праці. … Продовжити читання “Звіт про проведення Тижня охорони праці з 22 по 26 квітня 2024 р.”

Детальніше
28.Лют.2024

Вступ до школи — така подія в житті дитини, коли визначальні мотиви її поведінки — мотив бажання («хочу») та мотив обов’язку («потрібно») — починають суперечити одне одному. Згодом дитина адаптується до нових умов і її життя повертається до нормального ритму. Та це відбувається не одразу: минає певний час, перш ніж першокласник починає почуватися спокійно та впевнено. Утім, деякі діти … Продовжити читання “Шкільна зрілість дитини: що взяти до уваги”

Детальніше
28.Лют.2024
Детальніше
28.Лют.2024

Групова консультація для вихователів Праця дітей дошкільного віку є найважливішим засобом виховання. Весь процес виховання дітей в дитячому саду може і повинен бути організований так, щоб вони навчилися розуміти користь і необхідність праці для себе й для колективу. Ставитися до роботи з любов’ю, бачити в ній радість – необхідна умова для прояву творчості особистості, її … Продовжити читання “Як поліпшити ставлення дітей до праці у дитячому садку і вдома”

Детальніше
11.Лис.2023

Діти потребують зараз особливої турботи та уваги. Через невеликий життєвий досвід і особливості дитячої психіки їм загрожує більше небезпек—фізичних та психоемоційних—ніж дорослим. Водночас існують інструменти, які дозволяють мінімізувати ризики та вберегти фізичне та психічне здоров’я дитини. Дізнайтеся важливі правила безпеки дітей під час війни. ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ДИТИНИ ПІД ЧАС ЕВАКУАЦІЇ 1.Заспокойтеся самі. Чим молодші діти, тим … Продовжити читання “Безпека дітей під час воєного періоду”

Детальніше
11.Лис.2023

Українські діти сьогодні стали свідками страшної реальності. Їхнє дитинство проходить в укриттях, і це великий стрес для дітей, тому основне завдання дорослих в цей важкий період – заспокоювати та відволікати від жахіть дітей. В цьому нам допоможуть ігри. Правильно підібрані ігри розвантажують нервову систему дитини, зменшують напругу, дарують позитивні емоції. Гра — це чарівна паличка, … Продовжити читання “Організація ігрової діяльності в найпростішому укритті”

Детальніше
27.Вер.2023

З метою формування навичок безпечної поведінки на вулицях і транспорті, активізацією роботи з попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму, узагальнення та розповсюдження кращих форм і методів профілактичної роботи серед дошкільників з безпечної поведінки на дорозі з 1 по 29 вересня 2023 року в закладі був проведений місячник «Зелений вогник». Був розроблений план проведення заходів на даний період та … Продовжити читання “Звіт про проведення місячника безпеки дорожнього руху «Зелений вогник»”

Детальніше
30.Сер.2023

Методичні рекомендації щодо комунікації з дітьми дошкільного віку з родин учасників ООС/АТО, внутрішньо переміщених осіб та організації взаємодії з їхніми батьками Діти дошкільного віку з родин учасників ООС/АТО та внутрішньо переміщених осіб, а також діти, які живуть у розташованих на лінії зіткнення населених пунктах, пережили та переживають травмівні події різного характеру, як от: розлука з рідними та … Продовжити читання “Методичні рекомендації щодо комунікації з дітьми дошкільного віку з родин учасників ООС/АТО”

Детальніше
30.Сер.2023

Перша допомога – це проведення найпростіших медичних заходів для порятунку життя, зменшення страждань потерпілого від надзвичайної ситуації і попередження розвитку можливих ускладнень.  Професійно таку допомогу надають, звичайно ж, медики, але не завжди швидка допомога може прибути вчасно на місце події. Тому вміння кожного з нас надати першу необхідну допомогу постраждалим до прибуття служб порятунку може … Продовжити читання “Як надати першу медичну допомогу при різних видах ушкоджень: алгоритм дій”

Детальніше
30.Сер.2023

Давайте спробуємо дещо знизити градус тривожності та дізнатися, як правильно говорити про щось небезпечне із дітьми (якщо ви ще цього не зробили та шукали вдалі формулювання). «З дітьми важливо говорити про надзвичайні ситуації зокрема для того, щоб інформація, яку вони можуть отримати під час самої НС, не шокувала й не травмувала їх», – підкреслює дитяча … Продовжити читання “Як підготувати дітей до надзвичайних ситуацій?”

Детальніше
30.Сер.2023

Консультація для батьків Якщо ви знаходитесь в укритті, то варто пояснити дитині, що зараз у нашій країні війна, але наша армія зупиняє всі сили ворога. Зробити акцент: «Наша армія дуже сильна». Пояснити сигнали сирени: «Коли ти чуєш сирени, це означає, що наша армія поруч, вона виявила небезпеку і бореться з нею. І це означає, що … Продовжити читання “Як подбати про дитину, якщо ви знаходитеся з нею в укритті”

Детальніше
04.Сер.2023

Літо – прекрасна пора року, що дарує нам чудову нагоду долу­чити дітей до праці у природі, розширити їх природничі знання, навчити бачити красу навколишнього світу, любити та берегти його. Влітку з дошкільниками можна здійснити багато цікавої та корисної роботи на ділянці дошкільного навчального закладу. За умови належної організації така робота не тільки є джерелом позитивних емоцій у … Продовжити читання “Організація праці дітей на городі та квітнику”

Детальніше
04.Сер.2023
Детальніше