

Діти молодшої групи “Пізнайко” разом із вихователем Вознюк Є.О. отримали сертифікат за участь у IV Міжнародному занятті доброти від БФ “Щаслива лапа”.”Дружба починається з любові!” 🐈🐕 Ми разом із дітками говорили про важливість відповідального ставлення до тварин, розвивали доброту, співчуття та любов до братів наших менших. Малюки із захопленням слухали історії,будували будиночки для своїх улюбленців … Продовжити читання “Заняття доброти”

Весна – це справжнє диво !!! Неймовірно яскраво, емоційно та красиво вихованці ЗДО № 34 зустрічали цю прекрасну пору року ! Діти, наслідуючи українські традиції, зустрічали весну піснями, запальними таночками, хороводами. І з теплими промінчиками сонечка, Весна завітала до нас заквітченою красунею, даруючи надію та чудовий настрій!

Безпека дітей є основним пріоритетом у будь-якому навчальному закладі. Особливо важливою в наш час є мінна безпека – навчання дітей правилам поведінки в разі знаходження небезпечних предметів, які можуть загрожувати їхньому життю та здоров’ю. Чому так важливо розповідати про мінну безпеку вже з дошкільного віку? Причина проста – діти дуже допитливі та люблять досліджувати світ … Продовжити читання “Мінна безпека для дошкільнят”

У професійному середовищі постійно точаться дискусії щодо готовності дитини до школи. Водночас скасування вступних тестів при прийманні дітей до освітніх закладів розгублює батьків. На що орієнтуватися під час ухвалення рішення про готовність дитини? Топ-5 складників готовності до школи Особливо це актуально для діток, які на початок навчального року мають вік майже 6 років. Деякі батьки … Продовжити читання “Як перевірити готовність дитини до школи: практичні поради”

Щороку 2 квітня уся всесвітня спільнота відзначає День дитячої книги. Це свято привертає увагу всіх дітей та їхніх батьків до надзвичайної важливості книжки в житті юних читачів. Адже саме вона відкриває малятам двері у великий та незнайомий світ, знайомить з невідомими раніше істотами, розкриває таємниці життя, сприяє становленню особистості. В нашому закладі були проведені інсценування … Продовжити читання “День дитячої книги”

По усьому світу 2 квітня одягають блакитне на знак підтримки людей з аутизмом, розладом розвитку нервової системи, що утруднює комунікацію. Останні дослідження усе частіше, окрім генетичних причин, відносять аутизм до розладів, пов’язаних також із забрудненням довкілля, їжі та питної води. В Україні офіційно зареєстровано понад 4 тисячі людей із аутизмом, але представники громадських організацій, які … Продовжити читання “2 квітня – міжнародний день поширення інформації про аутизм”

В нашому садочку, кожної останньої п’ятниці місяця, проходить День Здоров’я. Метою даного заняття є формування у дітей необхідність піклуватись про своє здоров’я та правильне харчування. За допомогою дидактичних ігор вихователі груп “Дюймовочка” та “Пізнайко” закріплюють знання дітей про необхідну наявність вітамінів в організмі людини, про користь фруктів. Використовуючи дослідницьку діяльність, наочно показують процес виготовлення корисного … Продовжити читання “День Здоров’я ” Соки – жива вода””

24 березня 2025 року у Житомирському ЗДО #34 відбулася атестація педагогічних працівників за порядком денним: 1. Самозвіти педагогічних працівників за міжатестаційний період. Презентація-звіти з коментарями. 2. Оцінка професійної діяльності педагогів, які атестуються, колегами ЗДО. Обговорення у “загальному колі”. 3. Про підсумки вивчення педагогічної діяльності педагогічних працівників, які проходять атестацію у 2025 році. Довідка за результатами … Продовжити читання “Атестація педагогічних працівників”

Вихованці ЖЗДО №34 вшановували пам’ять видатного художника слова, патріота України – Тараса Григоровича Шевченка на музично-літературній розвазі «Ми нащадки великого Кобзаря». Сценарій розваг наповнений віршами, піснями, таночками, грою на музичних інструментах та пронизаний ідеєю всеперемагаючої та окриляючої віри Шевченка в Україну та її народ. «Україна – це Шевченко. Шевченко – це Україна!».

Серед найчастіших помилок у харчуванні – використання замалої кількості овочів. Знаю, як буває важко змусити дитину вживати овочі, коли вона їх не любить та відмовляється їх їсти. Як допомогти дітям їсти більше овочів і познайомити їх з новими? Ось кілька практичних порад: 1. Якщо дитина любить хоча якісь овочі – намагайтеся давати їх … Продовжити читання “Як привчити дитину їсти овочі”

Вітаміни – наші помічники впродовж всього життя, вони відповідають за фізичне і психологічне здоров’я, підтримують імунітет, зберігають молодість та красу і загалом впливають на безліч процесів в організмі. Проте взимку частка вітамінів, що ми вживаємо у продуктах харчування, стає меншою. Протягом цього дня було проведено дидактичні ігри : “Вгадай за запахом та смаком”,”Овочі та фрукти”, … Продовжити читання “День Здоров’я “Вітаміни – наші помічники””

Гострі респіраторні вірусні інфекції (ГРВІ) об’єднують велику кількість захворювань, викликаних вірусним збудником, при яких у людини уражаються переважно верхні дихальні шляхи. Причина ГРВІ – це понад 200 різних типів вірусів, що викликають грип, респіраторно-синцитіальну, риновірусну, коронавірусну, аденовірусну та інші інфекції, відмінною рисою яких є швидке поширення від людини до людини повітряно-крапельним і контактним шляхами. … Продовжити читання “ГРИП:СТОП!”

Посилення кашлю супроводжується систематичними нападами, що характеризує симптоми кашлюку у дітей. Спазматичний напад включає в себе кілька поштовхів кашлю, що супроводжуються вдихом зі свистом, потім цикл знову поновлюється. Один напад включає до 15-20 серій кашлю і залежить від того, в якій формі тяжкості протікає хвороба. Дитина під час спазматичного кашлю стає дратівливою, вона червоніє, … Продовжити читання “Кошлюк у дітей:поради батькам”

Для запобігання захворюванням дихальної системи дитини необхідно підвищувати опірність її організму інфекціям систематичним загартовуванням з раннього віку. Для зміцнення здоров’я важливі прогулянки на свіжому повітрі за будь-якої погоди, а також регулярне проведення водних процедур. Роботу органів дихання порушують поширені серед дітей захворювання – гострі респіраторні інфекції, бронхіт, грип і пневмонія. Основними профілактичними та протиепідемічними заходами … Продовжити читання “Дихальна система: як проводити профілактику захворювань батькам”